אודותינו

אודותינו

מי אנחנו

“יניב רפאל – שמאי מקרקעין, שמאות רכוש, שמאות חקלאית ובוררות מקרקעין”, מסייעת ללקוחות פרטיים ועסקיים, בכל הקשור לשווי הנכס  ותהליכי הבדיקה לאורך סגירת עסקת הנדל”ן. בעל העסק, יניב רפאל שמאי מקרקעין בירושלים שמאי מומחה המתמחה במציאת פתרונות יצירתיים ללקוח, באופן שמאפשר חסכון משמעותי בעלויות עבור הלקוח ומניעה של תשלומים מיותרים.

צוות השמאים של יניב רפאל, כולל שמאים מנוסים במגוון תיקי לקוחות. כחלק מתהליך העבודה השוטף, עובר כל תיק לקוח בדיקה ובקרות, בשיתוף הלקוח.

אנו מלווים את הלקוח, לאורך כל שלבי עסקת הנדל”ן, לרבות בדיקת גובה ההיטלים והמסים, סיוע ביצירת פתרונות יצירתיים בכל הנוגע להתנהלות מול הרשויות, גישור וישוב סכסוכים משפחתיים סביב סוגיות הקשורות בנכסי מקרקעין, צווי ירושות והסבת השימוש בקרקעות.

חוסר ההבנה של רוב הלקוחות בסוגיות הקשורות לעסקאות נדל”ן, מונע מהם למקסמם את הרווחים שלהם מהעסקה ולשלם מיסוי גבוה, לעיתים מיותר. זה לא חייב לקרות גם לכם.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעה ויעוץ ראשוני.

השירותים שלנו

התועלת שאנחנו מפיקים לארגונים
החזון שלנו

“יניב רפאל – שמאות מקרקעין, שמאות רכוש, שמאות חקלאית ובוררות מקרקעין”, מסייעת ללקוחות פרטיים ועסקיים, בכל הקשור לשווי הנכס  ותהליכי הבדיקה לאורך סגירת עסקת הנדל”ן.

אמנת השירות שלנו

מאז הקמת המשרד בשנת 2003 אני מחויב לתת שירות ברמה מקצועית גבוהה במיוחד תוך שימת דגש על מקצועיות, סודיות, אמינות ויושר מקצועי, שהם הערכים היסודיים להם אנו מחויבים הן בעבודה והן ברמה האישית.

משרדנו מחזיק “בתו אמון הציבור” משנת 2011 ומחויב לכללי אמון הציבור ולסטנדרט גבוה של אמינות והגינות.

משרדנו זכה לחותם האמינות של חברת דן ובראדסטריט, המתמחה במודיעין עסקי  ומעקב אחר אמינות העסקים בארץ ובעולם.

לקבלת ייעוץ מקצועי
השאירו פרטים ונחזור אליכם

    וואטסאפ חייג אלינו צור קשר
    Icon for fixed button גם בווצאפ